Oğlumu 1 yaşında ve karaciğer enzim değerleri AST + 119 ALT 131 gibi yüksek çıkıyor neden ne olabilir?

Anti Rubella IgG     131 UI/ml POZİTİF              Anti CMV IgM     0.16 NEGATİF              Anti CMV IgG     48 UA/ml POZİTİF              Anti Rubella IgM     0,19     NEGATIF bu sonuç ne anlama gelior oğlumu 1 yaşında ve karaciğer enzim değerleri AST +     119 ALT 131 gibi yüksek çıkıyor neden ne olabilir

Tahlil.com Cevabı : Rubella ve CMV sonuçlarınızda bir anormallik yok. AST, ALT değerleri için doktorunuza başvurmalısınız.