Oğlumu yorgunluk halsizlik sikayetiyle ssk cocukdoktoruna götürdüm total ige testi yapildi 439 ciktı.

 İyi günler 34 yasindayim alerjik astim hastasiyim 12 yasindaki oglumu yorgunluk halsizlik sikayetiyle ssk cocukdoktoruna götürdüm total ige testi yapildi 439 cikti cok endiseliyim acaba genetikmidir alerjim.

Tahlil.com Cevabı : Çocuğunuzda yüksek çıkmış total IGE. Ancak bunun genetik olup olmadığını söylemek buradan mümkün değil