Oglumun alerji testi ile ilgili sorularım eozinofil oranı 7,2 eozinofil mutlak sayısı 0,48 yazıyor bunlar ne demek açıklarsanız sevinirim

 Oglumun alerji testi ile ilgili sorularım eozinofil oranı 7,2 eozinofil mutlak sayısı 0,48 yazıyor bunlar ne demek açıklarsanız sevinirim oglum 3 yaşında

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuzun Eosinofil değeri az da olsan yüksek çıkmış, aşağıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ve cevapları bulabilirsiniz.http://tahlil.com/eozinofil-eosinofil-nedir-eozinofil-yuksekligi-ve-eozinofil-dusuklugu-hangi-durumlarda-gorulur