Oğlumun sonuçlarında MCV 78.5 MPV 6.3 MCHC 35.3 LYM5.6 GRAN 30.05. Bunların yanında yıldız var ne anlama geliyor?

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuza hemogram tahlili yapılmış.Hemogramda birçok parametreye bakılır.Gönderdiğiniz parametreler de bunlardan 4'ü tüm değerlerin birlikte değerlendirilmesi ile bir görüş bildirmek daha sağlıklı olsa da gönderdiğiniz veriler klinik olarak çok da önem arzetmiyor.Bir problem olduğunu düşünmüyorum.