Öncelikle böyle güzel bir site kurduğunuz için teşekkürler. Dakika kalp ritmi 80-90 arası atıyor ve 92 atıyor ise bu normal midir bazen 81,82, 90-92 ye atıyor?

Öncelikle böyle güzel bir site kurduğunuz için insanları bilgilendirdiğini ve yardımcı olduğunuz için sizlere çok teşekkür ederim. Gerçekten çok güzel bir site.Size bir şey danışmak istiyorum. Dakika kalp ritmi 80-90 arası atıyor ve 92 atıyor ise bu normal midir bazen 81,82, 90-92 falan atıyor?

Tahlil.com Cevabı : Kişinin bulunduğu duruma göre değişebilir, ortam sıcaklığı, efor, stres, heyecan vb..