Hocam süpheli ilişkiden 42 gün sonra elisa testi yaptırdım sonuclar HBs Ag Serum Negatif 0,01 ?

 Hocam süpheli ilişkiden 42 gün sonra elisa testi yaptırdım sonuclar HBs Ag Serum Negatif 0,01 Negatif HIV Serum Negatif 0,514 Negatif Anti HCV Serum Negatif 0,392 Negatif sonuclar normal mi konuyu kapatabilir miyim bu sonuc yeterli mi yani kesin sonuc mu illa 90 gün sonra mı elisa olunacak yani hocam bi yardım edin

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif artık bu konuyu kapatabilirsiniz.