Öncelikle kolay gelsin hocam...

Öncelikle kolay gelsin hocam benim son adet tarihim 21 temmuz du 25 ağustosta kan tahlili yaptım değerim15.49 çıktı daha sonra 5 eylülde ki tahlilde ise 2177.21 çıktı ve bugün yani eylül 7 de ise 3739.93 çıktı sizce bu değerlerin çıkması normalmi, normal bir gebelik ise şuan kaç haftalıktır teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Değerlerin yükselmesi olumlu,ancak ultrason muayenesi ile de gebelik teyid edilmeli