Öncelikle teşekkür ederim. ben endoskopi yaptırdım endoskopi esnasında

Öncelikle teşekkür ederim. ben endoskopi yaptırdım endoskopi esnasında midemden biyopsi için 2 parça alınmöış endoskopi sonucum: tanı: eroziv gastrit yazıyor biyopsi sonucumda ise histokimyasal boyama ( amiloid ) yazıyor bu nedemektir. doktorum senelik izne çıktığı için öğrenmem 15 günü bulacak. şim

Tahlil.com Cevabı : Gastrit var tedavi edilerek sonrasında kontrol görüntüleme yapılmasını öneririz..