Sorum eritrositin hala negatif olmaması nedeni

idrarda yanma şikayetiyle kadın doğum gittim.idrarda bol lökosit,bol eritrosit görüldü.idrar kültüründe100.000 e.coli üredi.ilaç tedavime başladım ilaçlar bitti.ertesi gün tekrar idrar tahlili ve kültürü istendi. her sahada 10-12 eritrosit,lökosit ngatf.sorum eritrositin hala negatif olmaması nedeni

Tahlil.com Cevabı : Adet tarihiniz yakınsa olabilir, kum döküyor olabilirsiniz, vb nedenleri vardır, araştırılması gereklidir.