Pankeras divizum teşhisi konuldu.ayni zamanda da kistik fibrozis kani heterozigot M470V (c.1408 A>G) polimorfizmi saptanmıştır. Yorumlarsanız sevinirim.

Oglum 5 yasinda pankeras divizum teshisi konuldu.ayni zamanda da kistik fibrozis kani heterozigot M470V (c.1408 A>G) polimorfizmi saptanmistir.bu konularla ilgili bilgi verirseniz cok sevinirim.oglum kistik hastasi mi yoksa tasiyici mi ne demek oluyor anlatirmisiniz.

Tahlil.com Cevabı : Sadece verdiğiniz bu bilgilerle detaylı bir şey söyleyemeyiz.Size önerimiz çocuğunuzu bir üniversite hastanesinin çocuk hastalıkları bölümüne götürmeniz.