Papiller karsinom ve guatır ameliyatı oldum.Sonrasında Atom tedavisi gerek duyulmadı ve kan değerlerim bir türlü normale dönmedi.

 2012 Mart ayında papiller karsinom ve guatır ameliyatı oldum.Sonrasında Atom tedavisi gerek duyulmadı ve kan değerlerim bir türlü normale dönmedi.En son tahlil sonuçlarım; FT3 6,04, FT4 -26,09, TSH :0,031 Önerilerinizi önemle rica ederim

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun. TSH değeriniz düşük. Tiroid beziniz fazla çalışıyor olabilir.Endokrinoloji bölümüne başvurunuz.TSH testi ve hangi durumlarda düşük çıktığına dair aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Doktorunuz yeni bir tedaviye başlayabilir.Tiroid Testleri,http://tahlil.com/10-soru-ve-cevapta-tiroid-hastaliklaritiroid-testleri-st3-st4-tsh-ve-tiroid-testlerinin-yorumlanmasi