partnerim içkiliydi

Adetimin başlangıcından on gun sonra dışarda boşalmasına rağmen bir cinsel ilişki yaşadım boşalma içimde yaşanmasada zevk sıvısından hamile kalmıs olabılırmıyım? Asıl onemlısı daha adet olmama 2 hafta var ve ben kalıp kalmadıgımı hemen ogrenebılmek istiyorum bunun için bir yol varmı lutfen!!!cinsel ilişki sonrası bir hafa içinde bunu net olarak anlama yolukı partnerim içkiliydi buda zevk sıvısında sperm olma ve dolleme ıhtımalımı azaltırmı!!?

Tahlil.com Cevabı : Evet az da olsa sperm olabilir, adet gecikmesi olur ise gebelik testi yapmanızı öneririz, daha önce tespit edilmesi mümkün değildir..