Pco oldugu halde hamile kalma riskim bu şekilde va rmı pco olanlar gebe kalmada zorlanır mı?

Ben de polikistikover var 3 yıldır diane 35 kullanıyordum 2 aydır hapı bıraktım 28 ekim de nişanlımla 1 saat aralıklarla 4 kere tam ilişkiye girdik sadece boşalacağı zaman geri çekme yöntemini uyguladı pco oldugu halde hamile kalma riskim bu şekilde va rmı pco olanlar gebe kalmada zorlanır mı?

Tahlil.com Cevabı : PCO hastalığı olanlar gebe kalmaz diye bir kural yoktur.Korunmasız ilişkilerde her zaman gebelik mümkündür.