PDW 14 APTT 31,9 PROTROMBİN AKTİVİTESİ % 127 PROTROMBİN ZAMANI-SEC 10,1 ve diğer sonuçlarım sizce nasıl?

Merhabalar, 29 yaşındayım,4 ay önce 8 haftalık gebeliğimde bebeğin kalbi durduğu için kürtaj oldum dr.'um benden tahliller istedi ve tahlil sonuçlarım aşağıdaki gibidir, çok merak ediyorum yorumlarsanız çok memnun olacağım, ilginize şimdiden teşekkür ediyorum , PDW 14 APTT 31,9 PROTROMBİN AKTİVİTESİ % 127 PROTROMBİN ZAMANI-SEC 10,1 PROTROMBİN-INR 0,90 CMV IgG 30,1 POZİTİF CMV IgM 0,42 NEGATİF ANTİ KARDİYOLİPİN IgG NEGATİF ANTİ KARDİYOLİPİN IgM POZİTİF RUB IgG 232 POZİTİF RUB IgM 1,03 NEGATİF TOX IgG 160 POZİTİF TOX IgM 0,43 NEGATİF

Tahlil.com Cevabı : Anti kardiyolipin IGM pozitifliği dikkat çekici,doktorunuz bu yönde ilave testler de isteyebilir