Perhiz:4gün,likefaksiyon 15dak, viskoste: n , volüm :5ml , sayı:25 milyon ,total sayı :125 milyon?

erhiz:4gün,likefaksiyon 15dak, viskoste: n , volüm :5ml , sayı:25 milyon ,total sayı :125 milyon, hareketlilik % 60 , kategori a: %10 ,kategori b: % 20 kategori c: %30 ,progresif hareket :% 30 , morfoloji % 3 hocam sonucumu yorumlarsanız sevinirim...

Tahlil.com Cevabı : Sperm morfolojisi yani şekillerinde sorun olabilir.