Plt:371 pct:0.332 koagulasyon aptt:39 sendimantasyon degerim:27 na sodyum:131.yorumlar?

Sayun doktirum surekli bogaz iltihapi geciriyorum.crp cok yukselince uzun bir antibiyotik tadavii ile dustu.kbb genizimde kitle nazofarenk biyopsi istendi.ve nazifarenks ms icin tarih aldim.uc gun once tahlilimde :plt:371 pct:0.332 koagulasyon aptt:39 sendimantasyon degerim:27 na sodyum:131.yorumlar?

Tahlil.com Cevabı : Kan tahlillerinde kayda değer bir sorun yok, biyopsi sonucu durumunuz konusunda detaylı bilgi verecektir.