Prezervatif varken boşalmadan geri çekiliyorum hamile kalma olasılığı var mı?

Merhaba, Yeni evliyim ve eşimle birlikte ilişkiye girdik şuan hamilelik sorunu yok ama korunmak için prezervatif takıp sürtüyoruz. prezervatif varken boşalmadan geri çekiliyorum hamile kalma olasılığı var mı? arada uç kısmı giriyor fakat hem prezervatif var hemde boşalmıyorum hamile kalır mı?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalmaolasılığınız yok denecek kadar azdır..