Dün de kokusuz,renksiz,koyu kıvamlı akıntım oldu.Hamile myim?

24.01.2014'de srtünmeyle ilşkye grdik.Bnm üzermde tayt,iç çamasr ve gnlük ped vardı.Onda hicbsey yoktu.Taytn üzerine bsaldı.Islak mendılle sildk icerden ve dsardan.Snra taytı cıkarttım.2 saat sonra yumurtalıgm catladı ve adetim 5 gün sürdü.Dün de kokusuz,renksiz,koyu kıvamlı akntım oldu.Hamile myim?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden 2 saat sonra adet oldu iseniz hamilelik riskiniz yoktur..