Progesteron tahlili yapti sonuc 6.5 cikti telefinda sordugumicin cok bilgi alamadim yani ne anlama geliyor

Merhaba adetim 18.0.2014 tarihinde basladi 4.gun doktorum gel dedigi icin kontrole gittim yumurtlama gunlerimi ogrendim esimle o tarihlerde iliski yasadim ve doktorum 21.gun bana gel dedi progesteron tahlili yapti sonuc 6.5 cikti telefinda sordugumicin cok bilgi alamadim yani ne anlama geliyor

Tahlil.com Cevabı : Kadınlarda hormon tahlillerinin değerlendirilmesinde, testlerin referans değerleri, kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda cevaplayabiliriz.Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılar