Prolaktin seviyem 8,9 çıktı.bunu yorumlar mısınız

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.

e************ :

hocam iyi akşamlar 22 yasında erkeğim sol varikosel ameliyatı geçirdim 10 ay sonra cinsel hayatımda ilk kez sertleşme sorunu yaşadım doktorum kan tahlili istedi hormon lara bakmak için çıkan sonuçlar prolaktin 12.1 ng/dl refarans degeri 2.5---14 testesteron 233ng/dl referans değeri 212---742 ?

Cevap:

Değerleriniz normal sınırlardadır.. Sertleşme sorununda ilk neden psikolojiktir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.