rahim dudağında ülser şeklinde yanık oluştu , cinsel ilişkiden bulaşan bir hastalık m?

Rahim dudağında ülser şeklinde yanık oluştu bunun cinsel ilişkiden bulaşan bir hastalık olduğunu kanıtlamak için ilişkiden 3 hafta sonra sedimsaat 11 çıktı vdrl-rpr negatif çıktı .cildiyeyle görüştüm antibiyotik krem verdin 2 gündür kullanıyorum henüz sonuç alamadım bu tahlil yeerlimi hastalık kapmadığıma tekrar ne zaman yaptırmam gerekiyor..

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar mormal şu aşamada doktorunuzun önerdiği ilaçları kullanmalısıız.Gerekirse kadın doğum doktoruna da muayene olabilirsiniz.