rahimde gebelik görünmüyor gebelik varmıdır ?

Dün kan tahlili yaptırdım sonucu 5.8-71.2 değerlerinde çıktı bugün ultradonla batırdı gebelik görünmesi olmadı tekrar kan aldılar yarın sonuçlar eslestirilecek kanda gebelik var fakat rahimde gebelik görünmüyor gebelik varmıdır ?acaba

Tahlil.com Cevabı : Rahim içinde gebelik görünmesi için kan değerinizin 1000 in üstünde olması gerekir. Bu sonucunuza göre gebeliğiniz daha çok yeni yani gebeliğin görünmesi için biraz daha zaman var.