rahmimde polip

merhaba..benim rahmimde polip yani 2.5 cm büüyklüğünde et parçası olduğunu söledi doktorum ve ca 125 tahlil sonucu 101 çıktı..bu yüksekliğin poliptenmi kaynaklanıyo acaba yoksa kanser olduğunun bi belirtisimi..korkulcak bişe varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim hocam..

Tahlil.com Cevabı : Tek başına CA 125 yüksekliği sizi korkutmasın.Yukarıdaki yazıyı dikkatli okuyun, sağlıklı bireylerde bile kimi zaman yüksek çıkabiliyor.Doktorunuz gerek görürse polipten biyopsi isteyebilir.Kanser olduğunuzu yazdıklarınızdan söyleyemeyiz