RDW değeri yüksek çıkmış.

 Folik asit 24 den fazla , RDW da 16.1 cıktı neyden kaynaklanıyor ve normalde kaç olması gerekiyor. idrara fazla çıkıyom geceleride en az 1 kere çıkıyorum sabah uyanınca da tekrar gidiyorum ne kadar sıvı tüketirsem o kadar cok çıkıyorum ortalama saatte bir mutlaka çıkıyorum bu beni rahatsız ediyo

Tahlil.com Cevabı : RDW yüksekliği var.Bunun nedenine dair aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/rdw-yuksekligi-nedir-rdw-yuksekligi-hangi-durumlarda-olur