Referans aralığım FE 30-135 benim değerim 34 bundan 4 ay önce de 38di.

Referans aralığım FE 30-135 benim değerim 34 bundan 4 ay önce de 38di.UBİC referans aralığım 110-330 benim değerim 364 doktorum ilaç vermedi. Sizce değerlerim normal mi?

Tahlil.com Cevabı : Fe değeriniz normal aralıklarda, ancak alt sınıra da yakın.Kansayımı sonucunuzla birlikte değerlendirilmesi uygun.Doktorunuzun tedavisine buradan yorum yapmıyoruz.En azından demir içeren ve kan yapıcı sakatad, krmızı et, pekmez, kırmızı üzüm gibi gıdalar alabilirsiniz