Referans Test Adı Sonuç Birim Deger DANSITE 1020 1010-1020 PH (İDRAR )?

Referans Test Adı Sonuç Birim Deger DANSITE 1020 1010-1020PH (İDRAR ) 6PROTEIN neg (-) NEGATİF-ŞEKER norm (-) NEGATİF-KETON neg (-) NEGATİF-BİLİRUBIN neg (-) NEGATİF-ÜROBİLİNOJEN <1 mg/dl <1-NİTRİT neg (-) NEGATİF-KAN neg (-) NEGATİF-MİKROSKOBİSİ *ERİTROSİT -LÖKOSİT 20-25EPİTEL 9-10 tsk simdiden...

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinde lökosit görülmesi enfeksiyon bulgusudur