Reflü hastasıyım, EKOKARDİYOGRAFİ Aort Kökü: 3.2 Sol Atr:3.8 SVDSVÇ: 4.5 Ejenksiyon fraksiyonu Teichol: %60.

İyi günler hocam benim yaşım 23 sorunum uyurken kalbim hızlı atıyor nefesim kesiliyor doktora gittim sonuçlarımı sizinle paylaşmak istiyorum ayrıca reflü hastasıyım EKOKARDİYOGRAFİ Aort Kökü: 3.2 Sol Atr:3.8 SVDSVÇ:4.5 Ejenksiyon fraksiyonu Teichol:%60 mitr YOK AORT YETM YOK TRİK YET :YOK PUL YET:YOK

Tahlil.com Cevabı :
Sonucunuz normaldir, gastoenterolojiye başvurun, şikayetleriniz reflü nedeni ile olabilir..