Anti HBS + 153.62 Pozitif mIU/ml H(0 - 9,99) aHCV 0.06 Negatif Index N(0 - 0,79). Bu sonuca güvenebilir miyim? Teşekkürler.

Hocam 2013 yılında bir ilişkim oldu yarın gidip elisa testi yaptıracaktım fakat geçmişlerde yaptırdığım tahlillere baktım genel cerrahi bölümünden endeskopiye girecektim baktım ki test adı elisa yazıyor Test Adı Elisa Hepatitler                 HBs Ag    < 0.10 Negatif        Index     N(0 - 0,99) Anti HBS +    153.62 Pozitif        mIU/ml     H(0 - 9,99) aHCV    0.06 Negatif        Index     N(0 - 0,79) Anti HIV    0.073 Negatif        Index     N(0 - 0,999) Bu test ilişkimden 6 ay sonra yapıldığına eminim simdi tekrar bir elisa testine gerek var mı ? Ama dediğim gibi ben gidip doktora elisa istiyorum demedim endeskopiye gireceğim için yapıldı bu test bu sonuca güvenebilir miyim teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda sorun yoktur..