Regl gecikmesi yaşıyorum. Yardımcı olur musunuz?

  En son regl tarihi, 26 eylül ondan sonra hasta olmadım idrar testi yaptırdım negatif kanda b HCG te baktırdım 0.165 çıktı 3 gün sonra tekrar baktırdım 1.00 çıktı halen hasta olmadım 5 gün sonra tekrar yaptırdım 0.140 çıktı ne anlama geliyor yardımcı olun lütfen aralık 4 oldu halen hasta olmadım

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG  değeriniz negatif ancak uzun zamandır adet gecikmesi yaşadığınız için bir kadın doğum uzmanına muayene olmanızı öneriyoruz.