Regl günüme daha 10 gün var neredeyse ilişkiye girdik içe boşalma oldu hamile kalır mıyım?

Merhabalar nişanlımla ilişkiyi girdik sürekli aynı şey tekrarlanıyor fakat regl günüme daha 10 gün var neredeyse reglime 10 gün kala ilişkiye girdik içe boşalma oldu 2 gece 2 kez az az içime kaçarak boşalmalar oldu bir damla bile gelse ve adet günüme daha 9 10 gün varken hamile kalmam mümkün mü?

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda en doğru bilgiyi gebelik testi verecektir.Beklenen adet tarihinizde gecikme olursa test yaptırınız.