Regl tarihinin üzerinden 6 gün geçti sabah kan testi yaptırdım, BETA-HCG 28.2 hamilemiyim?

Merhabalar,Regl tarihinin üzerinden 6 gün geçti sabah kan testi yaptırdım, BETA-HCG 28.2 hamilemiyim? 3 gün sonra tekrar test yaptırmalımıyım direk doktor muayenesine mi gitmeliyim. İlginiz için çok teşekkür ederim. Saygılar

Tahlil.com Cevabı : Çok az da olsa yüksek Beta HCG, bir kaç gün sonra tekrar ettirin.Yükselme olursa, gebelik lehinedir