Reglim 1 gün geçti HCG değerim kan testinde .010 çıktı gebelik durumu olabilir mi?

reglim 1 gün geçti HCG değerim kan testinde .010 çıktı gebelik durumu olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatiftir..

s******* :

an*l beraberlik sonrası bel ve kasık ağrısı olur demişsiniz hocam.tam bir beraberlik değildi zaten ve iki ay sonrasında da olur mu bu ağrı.bir de üç günlük kanamam oldu iki ay da tam gününde.iki kere de testim negatif çıktı hamile miyim?

Cevap:

Düzenli adet olduğunuz ve gebelik testleriniz negatif çıktığı için hamileliği düşündürecek bir durum yoktur.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.