Reglm 7-8 gün gecikti ve bugün kahverengi akıntı geldi

Yumurtlama döneminde korumalı ilişkiye girdim.(kondom) kullanımına da dkkat ederim ve ilişki sonrası kontrol ederim mutlaka delik falan var mı diye.Daha sonra tekrar ilişki yaşadım tam tarihini hatırlamıyorum bu ay reglm 7-8 gün gecikti ve bugün kahverengi akıntı geldi bu akıntının sebebi reglm gecikmiş olması olabilir mi? Ne kadar daha beklemeliyim?

Tahlil.com Cevabı :

Bu durumda tedbiren de olsa gebelik testi yaptırmanızda yarar var. Beklemeyin bir an önce yaptırın.

Kahverengi akıntıya gelince, kadınlarda sıklıkla merak edilen bir konudur.
Vajinal akıntılardan biri olan kahverengi akıntı bir çok nedene bağlı olabilir.Aşağıdaki bağlantıda kahverengi akıntının nedenlerine dair yazımızda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kahverengi akıntı nedir, gebelikle bir ilgisi var mıdır?