Resimdeki Yolk Kesesi mi

Merhaba bugün ki ultrason görüntüm doktor fazla yorum yapmadı kesenin icinde bir oluşum var o yolk kesesi mi?

Tahlil.com Cevabı :

Bugün çektirdiğiniz ultrason tahlilinizi inceledim. Evet yolk kesesi görüntüsü var. Ancak ultrason ve görüntüleme ile ilgili sorularınıza en net cevabı takibinizi yapan doktorunuzun vermesi idealdir.

Sağlıklı bir hamilelik diliyorum.