Ultrason Görüntüsüne göre sağlıksız gebelik mi?

Merhaba iki farklı ultrason görüntüm birinde bebek var birinde yolk kesesi var bebek var dedikleri daha önceki görüntü sağlıksız gebelikmi acaba

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar gönderdiğiniz ultrason görüntülerinde herhangi bir olumsuzluk görülmedi.Ancak gebeliğin sağlıklı olup olmadığını tespit etmek için tek başına ultrason muayenesi şu aşamada yeterli değildir. Beraberinde kanda Beta Hcg değerinizde 2 gün aralıklarla değerin ikiye katlanarak artması da izlenmelidir. Bu konuda ve özellikle ultrason muayenesinin değerlendirilmesi sürecinde en sağlıklı bilgiyi bu incelemeyi yaoan doktorunuz vermelidir.

Sağlıklı bir gebelik geçirmeniz dileğiyle