Romatizma olasılığım nedir?

 Crp 1.2 referans aralığı 0-0.5 rf<11.5 referans <14 ANAnegatif anti CCP 3 referans <5 Romatizma olasılığım nedir

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlerden sadece CRP yüksek o da az da olsa yüksek.Diğerleri normal.Tabii ki sadece bu değerlere bakılarak romatizma tanısı zaten koyulmaz ama değerlerde kayda değer bir yükseklik olmadığından en azından romatizmal bir hastalık ilk olarak akla gelmiyor.