Rubella IgG 48 pozitif çıkmış. Bu hamilelik için bir sorunmudur.Bazı forumlarda okuduğumuz kadarıyla riskli bir durumdan söz ediyorlar.

Merhabalar eşim 6 haftalık hamile doktorumuz bazı testler istedi ve sonuçlarını aldık.Malesef daha doktotumuza gösteremedik sonuçları.Sonuçlara göre Rubella IgG 48 pozitif çıkmış. Bu hamilelik için bir sorunmudur.Bazı forumlarda okuduğumuz kadarıyla riskli bir durumdan söz ediyorlar.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal. Bir anormallik görülmüyor.