Rubella testi yaptırdım ıgm pozitif 1.458 çıktı ıgg pozitif 113.354 çıktı

merhaba rubella testi yaptırdım ıgm pozitif 1.458 çıktı ıgg pozitif 113.354 çıktı henüz doktoruma gitmedim. sonuçları daha yeni aldım bu arada 5 haftalık hamileyim. bebek için bu sonuç olumsuz mudur? bunu öğrenmek istiyorum. teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Rubella avidite testi yaptırmalısınız. Çıkan sonuca göre doktorunuz sizi bilgilendirecektir.