Rutin kontrol amaçlı test yaptırdım. Sonuçlarım; VDRL-RPR : Negatif Anti HCV (Elisa) : 0,18 HBs Ag (Elisa)

Merhaba, rutin kontrol amaçlı test yaptırdım. Sonuçlarım; VDRL-RPR : Negatif Anti HCV (Elisa) : 0,18 HBs Ag (Elisa) : 0,59 Anti HIV (Elisa) : 0,26 Referans Değerlerinde 0,00 - 0,99* yazıyor. Diğer bir sonuçta ise 1-2 epitel hücresi görüldü yaz Test sonuçlarım normal midir? Teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal herhangi bir sorun yok.