Rutin TİT'de glukoz pozitif çıkınca tekrar biyokimyada baktırdım ve değer 3 mg çıktı. Normal midir?

Rutin TİT'de glukoz pozitif çıkınca tekrar biyokimyada baktırdım ve değer 3 mg çıktı. Normal midir? Referans değeri mevcut değil.

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak idrar tahlilinde glukoz çokması olağan değil.Şeker hastalığı yönünden bir riskiniz olabilir.Açlık kan şekeri ve HBA1C test sonuçları bilgi verecektir.Referans değerleri ile birlikte bize yazabilirsiniz.