9 haftalık hamileyim anti rubella IgG 59.1 Reactive anti rubella IgM Elisa 0.25 nonreactive toxoplazma IgG 0.1 Nonreactive ?

9 haftalık hamileyim anti rubella IgG 59.1 Reactive anti rubella IgM Elisa 0.25 nonreactive toxoplazma IgG 0.1 Nonreactive Toxoplazma IgM 0.08 Nonreactive Glukoz 82 HbA1c 5.5

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal.Gebelik yönünden bir sorun yaratmıyor.