Sabah test yaptim pozitif o gun iki tane daha yaptim yine pozitif 3.10.2014 de sabah yine yaptim pozitif hamile miyim?

Ben 23 eylulde adet oldum 27 eylule kadar surdu 26 ve 27 sinde az az geldi 29unda esimle iliskiye girdik hamile kalmak istedigim icin gerekenlerin hepsini yaptim 2.10.2014 de ac karnina sabah test yaptim pozitif o gun iki tane daha yaptim yine pozitif 3.10.2014 de sabah yine yaptim pozitif hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi pozitif çıktıysa doğal olarak bu durum hamilelik lehinedir