sabunlayarak yıkadım hamile kalma ihtimalim var mı?

Merhaba hocam.Bakireyim,Nişanlımla dün sürtünme yoluyla ilişkiye girdik vajina bölgeme boşalma olmadı fakat organı vajinama temas ettiğinde(zevk suyu olabilir) hemen kalkıp sabunlayarak yıkadım hamile kalma ihtimalim var mı? Birde ilişkiden hemen sonra idrarını yapmak gebelik oluşumunu düşürür mü?

Tahlil.com Cevabı : Sperm vajinaya temas ettiyse yıkamanın manası yoktur. Spermler çok hızlıdır. İlişkiden sonra idrar hamileliği düşündürmez.