Saç dökülmesi oldugu icin Dvitamini tahlili yaptırmıştım.Hafif duzeyde eksiklik cıktı.

Saç dökülmesi oldugu icin Dvitamini tahlili yaptırmıştım.Hafif duzeyde eksiklik cıktı. Ama aşırı bir sac dokulmesi var.Bu kadar asırı dokulme hafif duzeyde d vitamini eksikliginden olabilir mi, ya da ne yapmamı onerirsiniz?

Tahlil.com Cevabı : Saç dökülmesi bir çok nedene bağlı olabilir.D vitamini eksikliği de bunlardan biri.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi bulabiirsiniz.Saç dökülmesi