Saç dökülmesiyle ilgili çok büyük sıkıntım var sebebi kansızlık olabilir mi?

öncelikle merhabalar.. uzun bi süredir pco tedavisi görüyorum bunun yanında saçım çok fazla dökülüyor. saç dökülmesiyle ilgili çok büyük sıkıntım var sebebi kansızlık olabilir mi? değerlerim hemen aşağıdaki gibi; ly% 38,2 10-35 mcv 80,1 81-98 mch 26,8 27-34 rdw_cv 16,5 pdw 19,7

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlerle saç dökülmesinin bir ilgisi yok. Bir dermatoloji uzmanına ve gerekli görülürse bir endokrinoloji uzmanına muayene olmalısınız.Ayrıca saç dökülmesi ile ilgili aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz. http://tahlil.com/kadinlarda-sac-dokulmesi-nedir-sac-dokulmesi-nedenleri