Saçıma sperm sıçradı ve reglim gecikti. Hamile olabilir miyim?

Ben ilişkiye falan girmedim.Erkek arkadaşm kendi kendine boşaldı o boşalırken çok az sperm saçma sıçramış.Sonra 30 dk sonra unutup vajinama dokundum.Bugün regl olmam gerek bir kaç kere kırmızı pembe arası leke geldi ama hala sökülmedi çok korkuyorum psikolojim bozuldu hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Saçınıza bulaşan spermden hamile kalmanız imkansızdır..