Saglık test ti yaptılar her şey temiz çıktı yalnız tokken şeker ölçümü 106 çıktı

 Saglık test ti yaptılar her şey temiz çıktı yalnız tokken şeker ölçümü 106 çıktı acaba normal mi korkulacak bişey var mı yardımcı olursanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Kan şekeri sonuçlarınız, açlık kan şekeri, tokluk kan şekerive HBA1C gibi testlerle birlikte değerlendirilmelidir.Tek başına tokluk kan şekeri bir fikir vermez.