Salam doktor. Aşağıda gösterdiyim arkadaniz neticeler hamilelik ucun zerelidirmi? neticeler beledir: Toxoplazma İgG- 2,170. <0.9 neqativ 0.9 -1.1 tekrar arkadaniz ?

Salam doktor. Aşağıda gösterdiyim analiz neticeler hamilelik ucun zerelidirmi? neticeler beledir: Toxoplazma İgG- 2,170. <0.9 neqativ 0.9 -1.1 tekrar analiz >1.1 pozitiv Cytomeqalovirus İgG- 2.160 <0.9 neqativ 0.9 -1.1 tekrar analiz >1.1 pozitiv

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal.Hamilelik yönünden IG G pozitifliği sorun yaratmaz.