SALAM.men hepatit b den arkadaniz verdim.hbsag.sonuc 8270 pozitiv cikdi.durumum nasil .lutfen izah ede bilirmisiniz?

SALAM.men hepatit b den analiz verdim.hbsag.sonuc 8270 pozitiv cikdi.durumum nasil .lutfen izah ede bilirmisiniz?

Tahlil.com Cevabı : Azerbeycan'dan da sitemizin takip edilmesi bizleri mutlu ediyor. HBSAG pozitif olması, hepatit B enfeksiyonu geçirmekte olduğunuzu gösteriyor.Taşıyıcı da olabilirsiniz enfeksiyonu yeni geçiriyor da olabilirsiniz.Bazı ilace tahlillere de ihtiyaç var, tam olarak anlaşılabilmesi için.Bir önerimiz daha var, öncelikle testi başka bir merkezde daha tekrar ettirin