Sarılık nedeniyle 12 günlük bebeğim yoğunbakimda yatıyor sonuçlarını yorumlar mısınız..

Selamlar... Sarılık nedeniyle 12 günlük bebeğim yoğunbakimda yatıyor Tahlil sonucu Sodyum 133 meg/l. 135-148 Potasyum 5.9 meg/l 3.5-5.3 Total bilirubin. 13.9 mg/dl Ast 57 u/l. 20-70 Alt 50 u/l. 10-40

Tahlil.com Cevabı : Bebeğinizin durumu kilo, daha önceki tetkikleri ile birlikte değerlendirebilir, bilirubinde önceye göre düşme varsa iyiye gidiyor demektir..